Team

Het team van Openbare Dalton basisschool De Spaarndammerhout bestaat schooljaar 2023-2024 uit de volgende personeelsleden:

 

 

01 Nico van der Brom (6B)

02 Ruud Sliphorst (3B)

03 Nina Louwrier (bewo)

04 Jennefer Hemrika

05 Sophie de Jonge (1/2)

06 Noah Wieringa 

07 Marjan Mensink (IB)

08 Marinda de Kock (8)

09 Monique Sanders (admin)

10 Carina Kornman

11 Minke van der Pal (dir)

12 Richard Scholts (7A)

13 Suus van Beek (8)

14 Naoual Abdi 

15 Martine Heij (1/2B)

16 Femke van der Graaf (dir)

17 Nancy van Lith (5A)

18 Marjan Feiken (5A)

19 Itsjilla Kessels 

20 Iris van der Steen (4C & 1/2B)

21 Dorien van Westrienen (IB)

22 Lies Schouten (3B)

23 Eva van Leeuwen (4B)

24 

25 Annelies Mekel (1/2C)

26 Fleur van der Gaag (7B)

27 Jos Aberle

28 Lilian Buringa (3B)

29 Jacqueline Goossens (1/2)

30 Merel Rommers (4B)

31 Linde Koesen (4A)

32 Amber Huijg

33 Franca Wesseling

34 Hans Streng (1/2D)

  

GROEPSLEERKRACHTEN

Groep 1/2 A André Broekate (ma-di-vr) & Danique Gal (wo-do)
Groep 1/2 B Martine Heij (ma-di-wo-do) & Iris van der Steen (vr)
Groep 1/2 C Annelies Mekel (ma t/m do) & Marieke van Oorschot (vr)
Groep 1/2 D Hans Streng (ma-di-vr) & Yasmina van Dijk (wo-do)
Groep 1/2 E

Els van der Noll (ma-di-do-vr) & Yolanda Verhulst (wo)

Groep 3A Marieke van Oorschot (ma-di) & Jessica Huizinga (wo-do-vr)
Groep 3B

Lies Schouten (ma-di) & Lilian Buringa (wo-do-vr)

Lies wordt vervangen door Ruud Sliphorst 

Groep 4A Miranda Schijf (ma-wo-do-vr) & Linde Koesen (ma-di)
Groep 4B Eva van Leeuwen (ma-wo-do) & Merel Rommers (di-vr)
groep 4C Iris van der Steen (wo-do) & Naomi Ravel (ma-di-vr)
Groep 5A Marjan Feiken (ma-di) & Nancy van Lith (wo-do-vr)
Groep 5B Esmee Bakkenes 
Groep 6A Gwenn Danis
Groep 6B Nico van der Brom (ma-di-wo-do) & Karin Klazes (vr)
Groep 7A Richard Scholts & Onno Tichler (di-wo)
Groep 7B Fleur van der Gaag
Groep 8

Marinda de Kock (ma-di-do-vr) & Valerie Speelman (wo-do)

Suus van Beek (ma t/m vr) - onderwijsassistent 

 

WIE WERKEN ER NOG MEER OP DE SPAARNDAMMERHOUT?

  • Dorien van Westrienen
    • Interne begeleiding (ma-di-do-vr) 
  • Marjan Mensink
    • Interne begeleiding (di-wo-do-vr)
  • Martine Heij
    • Groepsleerkracht groep 1/2B & Coördinator onderbouw
  • Miranda Schijf 
    • Groepsleerkracht groep 4 & Coördinator Dalton en middenbouw
  • Iris van der Steen 
  • Groepsleerkracht groep 4 & Coördinator Dalton en middenbouw
  • Marinda de Kock
    • Groepsleerkracht groep 8 & Coördinator bovenbouw en stage coördinator
  • Yolanda Verhulst
    • Beeldende vorming (do-vr) & Groepsleerkracht groep 1/2C (wo)
  • Julia Bitter
    • Vakleerkracht muziek (ma-vr)
  • Nina Louwrier
    • Vakleerkracht bewegingsonderwijs (ma-di-wo-do-vr)
  • Richard Scholts
    • Coördinator ICT & Natuur en milieu educatie
  • Monique Sanders
    • Administratie (ma-di-do-vr)
  • Femke van der Graaf
    • Directeur (di-do-vr)
  • Minke van der Pal
    • Directeur (ma-di-wo)